Získejte titul MBA v České republice. Firmy se o vás poperou

Najít dobrého zaměstnance, který se pro firmu obětuje, bude pro ni pracovat srdcem i duší, lidově řečeno za ni dýchat, je dnes téměř nemožné. Potenciální uchazeče po práci zajímají jen benefity, chtějí si odkroutit pracovní dobu a pramálo jim záleží na tom, jak si firma ve skutečnosti stojí. Najít kmenového zaměstnance, který bude loajální a bude mu záležet na tvorbě prestiže a zisku, v praxi znamená, že si ho firma sama vychová nebo bude ve svém hledání preferovat absolventa MBA.

Studium pro nejlepší

Proč zrovna studium MBA? Toto studium je zárukou, že se jedná o lidi úspěšné ve svém oboru, s potřebnou ctižádostivostí, pílí a tahem na branku. Master of Business Administration je profesně vzdělávací program, který nabízí účastníkům rozšíření manažerských znalostí a dovedností nad rámec vysokoškolského vzdělání. Prvotním předpokladem k zahájení studia je tak odbornost, inteligence a zkušenost. Personalisté a HR manažeři jsou si vědomi, že pokud před nimi stojí člověk s MBA titulem, jde o erudovaného odborníka, který má tah na branku a v byznysu se neztratí. Programy MBA cílí na jednotlivé obory a produkují do světa největší profesionály.

Vstupenka do vrcholného managementu

Mít titul v jednom z 15 oborů, které Cambridge Business School nabízí, znamená mít prestižní kredit před každým zaměstnavatelem. Dostanete se do pozice, kdy si budete moci nabídky vybírat a firmy se o vás poperou. Titul MBA je vstupenkou mezi nejúspěšnější z úspěšných. Zapsat se ke studiu není nijak složité. Stačí vyplnit přihlášku na webových stránkách, což nezabere více než dvě minuty. Celé studium trvá jeden rok a je rozloženo do čtyř přednášek, e-learningu a diskuse s tutory formou elektronické komunikace. Novinkou je studium on-line způsobem, který plně nahrazuje kombinovanou a distanční formu vzdělání.

Publikováno: 12. 10. 2020

Kategorie: Podnikání v ČR

Autor: Alena Švandová