Investice do bytu se vyplatí. Zkuste atraktivní rezidenci Byty Na Vackově

Základem příjemného domova je kvalitní bydlení v atraktivní čtvrti. Mezi žádané nemovitosti patří také nové bytové domy, které vznikají v lokalitě Na Vackově. Zde už stojí několik bytových domů, na které nyní navazuje nová etapa výstavby. V rámci toho zde vznikají další 4 bytové domy, a kde bude celkem 232 nových bytů. Tyto byty mohou sloužit nejen pro váš nový domov, ale také jako skvělá investice pro udržení hodnoty vašich financí.

Proč investovat do těchto bytů?

Před každou investicí by samozřejmě mělo být zodpovědné rozhodnutí, zda investujete své peníze správně. Už v úvodu jsme nastínili, proč je tato investice zajímavá. Důvodem jsou samozřejmě atraktivní byty, které mají svůj potenciál i do budoucna. Jako investiční byty na Praze 3 budou jen nabírat na své hodnotě, a tak jsou ideálním řešením, jak se v dnešní době vyhnout peněžní inflaci, která se dotýká každého z nás. Lokalita Horního Žižkova je rozvíjející se lokalitou, která patří k jedněm z nejlepších adres v rámci Prahy a byt zde pro vás může mít mnoho využití.

Moderní byty a bohaté možnosti v okolí

Každý byt v rámci nových bytových domů nabídne moderní dispozici, která byla navržena tak, aby se každému stala příjemným domovem. Byty jsou prosvětlené a navrženy ve spolupráci s designéry, což je zárukou příjemného prostředí. Jsou v minimalistickém a elegantním designu, tak jak dnes od moderní architektury očekáváme. Je zde možnost využívat také garážová stání, kterých bude celkem 158.


Bohaté možnosti skýtá okolí, protože představuje dokonalé spojení možnosti vyžití ve městě, ale zároveň dostatek prostoru pro sportovní aktivity a relaxaci. Bydlení v této lokalitě tak znamená možnost navštěvovat:

- Nedaleké restaurace, kavárny a obchody

- Přilehlý park Židovské pece

Díky blízkosti restaurací, kaváren, obchodů a také díky blízkosti Vinohrad, je možnost kdykoliv si zajít někam posedět s přáteli do stylového podniku nebo vyrazit na nákupy. Samozřejmě Praha skýtá také velké možnosti kulturního vyžití v dosahu. Výhodou je i přilehlý park Židovské pece, který je oázou klidu přímo v těsné blízkosti bytů.

Publikováno: 29. 03. 2023 / Aktualizováno: 07. 04. 2023

Kategorie: Investování

Autor: Alena Švandová