Jak na spolehlivou přepravu zásilky?

Když se řekne přeprava, každému se vybaví něco jiného. Někdo si představí expresní přepravu zásilek do zahraničí, druhý vnitrostátní přepravu klasických balíčků kurýrní službou. Všichni mají pravdu, společnost SPEED LINE, s.r.o., která všechny tyto a mnohé další služby zprostředkovává, je toho přímým důkazem. Zkušená slovenská společnost spolupracuje s mnoha zahraničními přepravci, díky čemuž je tedy pochopitelně možné posílat své zásilky i do zahraničí, a to tak, že budou doručeny během pár pracovních dní. Přeprava je tedy díky těmto spolupracím a propracovanému systému opravdu rychlá a hlavně spolehlivá.

Optimální způsob přepravy

SPEED LINE dává svým klientům na výběr z mnoha variant. Můžete si zvolit způsob dopravy, a to podle toho, kolik jste ochotní investovat, jak moc vám záleží na rychlosti dodání apod. Převládají tyto tři typy přepravy:
  • Silniční přeprava – nejvyužívanější, rychlá a spolehlivá,
  • Letecká přeprava – nejrychlejší, nejdražší, nejprestižnější,
  • Námořní přeprava – rychlá a levná přeprava přes moře.
V rámci Evropy je nejvíce využívaná silniční přeprava prostřednictvím kamionů. Ty totiž pojmou veliký náklad. Co se týče cenové relace, tak ta je více než příjemná. V případě, že budete potřebovat přepravit balík někam dále, tak máte na výběr. Soupeří mezi sebou letecká a lodní přeprava. V této situaci si musíte uvědomit, zdali si radši připlatíte za rychlost, anebo jestli se smíříte s trochu delší doručovací dobou na úkor nižší ceny. Jisté je, že všechny tyto typy přeprav jsou spolehlivé a bezpečné. Je potřeba mezi nimi vytvořit určitou návaznost, protože ne každý balík je možné doručit takzvaně na jeden zátah. O vytvoření dokonalého logistického a přepravního plánu se umí postarat právě firma SPEED LINE, která je na poli přepravy jedním z předních odborníků.

Publikováno: 22. 08. 2022

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Alena Švandová