Rezidence Malešický háj nabízí už jen poslední byty k prodeji. Mohou být také zajímavou investicí

Velmi žádané jsou vždy atraktivní lokality. To jednoznačně potvrzuje také rezidenční čtvrť Malešický háj, kterou najdete v blízkosti Malešického lesa. O byty zde byl od začátku velký zájem, takže většina bytů je už prodaných. Poslední byty jsou však stále ke koupi, takže pokud máte zájem, můžete nabídku nepochybně využít. V dnešní době navíc je vhodné využít byt také jako investici, nemusí sloužit nutně pouze jako byt k užívání.

Investiční byt a jeho financování

Investice do bytu, který je moderní a nachází se v atraktivní lokalitě, je v zásadě to nejlepší, jak dnes můžete zhodnotit své peníze. Minimálně je to jedna z nejlepších možností, jak je ochránit před vysokou inflací. Takový investiční byt na Praze 10 si můžete pořídit v různých dispozicích, nicméně pokud budete plánovat také možnost pronájmu, je výhodnější volit spíše menší byty od 1+kk do 2+kk, kde seženete nájemníky vždy. Také je dobré se zamyslet nad financováním takového bytu.

Protože ceny bytů jsou na vysoké úrovni, tak můžete chtít využít výhodnější financování. Při koupi bytu můžete využít výhodného úvěru, který vám pomůže získat finance na nový byt. Hypotéku můžete čerpat až do výše 80% kupní ceny bytové jednotky. Partnerská společnost při koupi bytu nabídne veškerý servis související s hypotečním financováním i zvýhodněný úrok. Pokud máte o některou z nemovitostí zájem, postačí:
  • Vyplnit kontaktní formulář
  • Objednat si osobní schůzku

Celý proces je velmi snadný

Vyplněním kontaktního formuláře si můžete dopředu rezervovat nemovitost z nabídky. Následně si sjednat schůzku se zástupcem, kde získáte veškeré potřebné informace k bytové jednotce, případně k financování. Vybraný byt je rezervován na určitou dobu, na konkrétní termín se můžete zeptat právě zástupce prodejce. Jak jsme již zmínili v úvodu, s koupí bytu neváhejte, protože bytů je k dispozici už jen opravdu málo. Atraktivní byty jsou totiž vždy vhodnou investiční příležitostí a každý je si toho vědom.

Publikováno: 01. 11. 2022

Kategorie: Nemovitosti

Autor: Alena Švandová