Jak funguje úklidová služba od profesionálů?

Přemýšlíte o paní na úklid? Neváhejte, je to opravdu dobrá investice. V dnešní době vás navíc už nikdo nebude soudit, že se nedokážete postarat o vlastní domácnost. Platit si profesionální úklidovou službu je poměrně běžné, obzvláště ve větších městech. Domácí úklid Praha od profesionálů je naprosto normální záležitost pro spoustu domácností. Je jedno, jestli máte obrovský dům, nebo malý byt. Tak či tak jistě dokážete najít lepší způsoby, jak využít váš volný čas.

Aspoň jednou za čas si zaplaťte pořádný úklid

Pro některé lidi se úklidová služba stala pravidelnou výpomocí. Spousta lidí si služby profesionálů objednává jen jednou za čas, třeba čtvrtletně, případně před Vánocemi a Velikonocemi. I takhle se dá domluvit, že vám párkrát do roka profesionálové dům vypulírují opravdu se vším všudy. Umyjí okna, vyčistí koberce.

Jak funguje spolupráce s úklidovou firmou?

Postup se samozřejmě trochu liší firma od firmy. Vyhlášenou je v Praze firma Lepší úklid, která používá speciální princip kontroly. Spolupráce s ní probíhá asi takto: Dostanete nabídku, která vám bude vyhovovat. Provede se úklid. Firma si přiveze všechny úklidové prostředky a pomůcky. Využívá jenom ekologicky šetrné přípravky. Díky systému kontroly a kvality služeb zajistí, že vše proběhlo, jak mělo. Rozhodně nebudete mít žádné složité vyřizování a domlouvání. Pouze na začátku se domluvíte, jak byste si vše představovali.

Stejně hladce probíhá i úklid kanceláří

Společnost Lepší úklid nabízí také úklid kanceláří Praha, úklid komerčních prostor a společných bytových prostor. Dále odklízí sníh a stará se o zahrady. Veškeré tyto služby probíhají velmi podobně, jak je popsali výše. Nejdříve proběhne dohoda, co přesně potřebujete, pak už jen profesionálové chodí uklízet. Nemějte strach, Lepší úklid zaměstnává pouze spolehlivé pracovníky. Navíc má pojištění na způsobení škody do 5 milionů korun.

Publikováno: 21. 09. 2021

Kategorie: Kancelář

Autor: Alena Švandová