Nemovitosti

Profesionální správa nemovitosti šetří čas i peníze

Vlastníte nemovitost, ale nehodláte svůj volný čas investovat údržby a správy? Zároveň však nechcete, aby chátrala a přemýšlíte nad tím, jak zapeklitou situaci vyřešit? Řešení může být poměrně jednoduché – obraťte se na někoho, kdo se správou nemovitostí zabývá profesionálně a odpadnou vám všechny rutinní i méně běžné starosti. Nikoho takového neznáte? Nechte si poradit!

Jedou ze společností, které se v oboru facility managementu pohybují dostatečně dlouho je HomePro Správcovská, s.r.o. Zajímá vás, co zahrnují komplexní služby, které vám může subjekt nabídnout?

V portfoliu služeb najdete údržbu a správu bytů, budov i rezidenčních lokalit. Odborníci se postarají prakticky o vše – úklidovými pracemi počínaje až po pojištění. Správa budov zahrnuje účetní, právní, ekonomický a daňový servis, pravidelné úklidové služby, revize i havarijní servis. Co to pro vás znamená v praxi?

Správce vašim jménem zajistí styk s nájemníky, zpracovává a aktualizuje pasportizaci a evidenci svěřeného majetku, ale také předpisy a vyúčtování záloh na služby. Pravidelně kontroluje platby nájemníků a v případě problémů připraví podklady pro žaloby. Mimo jiné vám odpadne také starost o evidenci a odečty měřidel. V rámci technické správy pak pravidelná kontrola technického stavu a případné odstranění nedostatků. Samozřejmostí je nepřetržitý servis, pravidelný úklid a to včetně sněhu. HomePro Správcovská v případě potřeby zajistí instalatérské, elektrikářské, zednické, zámečnické, malířské a sklenářské práce.

Společnost se v současné době stará o nemovitosti v Bratislavě a dalších lokalitách. Aktuální reference najdete na jejích webových stránkách.

Facility management vám ušetří spoustu času, který můžete věnovat důležitějším věcem a vzhledem ke komplexnímu záběru služeb také optimalizuje celkové náklady. Stačí vytočit jediné telefonní číslo a na všem se domluvit – klidně anglicky nebo německy. Další informace najdete na www.homepro-sprava.sk.

Napište komentář