Manažerské vzdělání pomáhá jak manažerům, podnikatelům ale i zaměstnancům

Manažerské funkce patří mezi náročné zaměstnání a obdobné postavení mají také podnikatelé. Mnoho činností si musí řídit sami, musí se umět rychle rozhodnout, odolávat stresu, umět skvěle komunikovat, nezapomínat na propagaci a tak dále. I tyto dovednosti se dnes dají naučit. Kde? Během manažerského studia MBA.

Vsaďte na vzdělávací programy MBA

Je všeobecně známo, že průběžné vzdělávání znamená polovinu úspěchu. Drtivá většina zaměstnání si různá školení a kurzy doslova žádá. Protože se doba neustále vyvíjí a posouvá dopředu, je potřeba také na vlastní pěst doplňovat své odborné znalosti a dovednosti. Vzdělání v programech MBA (Master of Business Administration) je u nás i ve světě stále oblíbenější. Poskytuje například European School of Business & Management SE, jejichž program skýtá mnohé výhody. Zahájit studium můžete kdykoli v průběhu roku, což je pro vytížené osoby velmi přínosné. Studium probíhá v kombinaci online studia a interaktivních workshopů. Jen na vás je, pro jakou specializaci se rozhodnete, jaké volitelné moduly zvolíte. Velkou výhodu také představuje fakt, že vás budou učit zkušení lektoři kteří jsou zároveň obsazeni na důležitých postech různých společností. To, co zažívají v praxi, vám předají ve srozumitelné formě, a navíc se jich budete moct na cokoli doptat a navázat cenné kontakty.

Informace, které oceníte a uplatníte v praxi

Ať už jste zaměstnanec nebo vlastníte svou společnost, studium MBA vám dodá spoustu nových informací a znalostí, které vám nedala škola, kterou jste studovali před x lety. Máte-li firmu, budete se cítit jistější, odhodlanější, získáte pevnější postoj ve věcech, v nichž jste možná díky posunu doby tápali. Dozvíte se mnohé z oblastí jako je projektový management a řízení, sportovní management, soft skills, personální řízení, manažerská psychologie a mnohé další. Vše navíc podáno zajímavou a chytlavou formou, která vás bude bavit, a ústy lidí, kteří jsou na první poslech inspirací. Kromě doplnění odborných znalostí si také v rámci soft skills doplníte životní know-how. U zaměstnanců je studium MBA skvělým předpokladem pro kariérní postup a finanční ohodnocení. Díky dokončenému studiu a titulu MBA v životopisu můžete příjemně „poskočit“ možná i o několik příček. A co si budeme povídat, další titul přináší větší prestiž. To ostatně dokazují statistiky.

Máte rádi čísla?

Dle průzkumu ESBM kladně hodnotí 84 % absolventů nově získané osobní i pracovní kontakty. 87 % absolventů získalo vyšší pozici nebo lepší plat během 2 let od ukončení studia. Neuvěřitelných 98 % absolventů studium MBA doporučuje ostatním a 96 % absolventů pozitivně hodnotí přínos a uplatnění nabytých znalostí. Celých 92 % absolventů uvedlo, že studium MBA mělo kladný vliv na jejich kariérní posun. Studium MBA na ESBM vás bude bavit. Pomůže vám na postu manažera i v pozici podnikatele, posune vás v kariéře i osobním životě. Stačí mít kus odhodlání, chuť zlepšit se a podat přihlášku.

Publikováno: 30. 09. 2021

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Alena Švandová