Únik jako dárek - pro kolegu i nadřízeného

Není dárek, jako dárek. Vymyslet opravdu dobrý dárek k narozeninám nebo výročí, dá někdy pořádně zabrat. Tuctové bonboniéry a neoriginální balíčky s kosmetikou jsou za zenitem. Čím překvapit a udělat opravdovou radost? Chybu neuděláte s únikovou hrou. Že jste o ní nikdy neslyšeli? Patrně ano, jen pod jiným názvem nebo si činnost neumíte ztotožnit. Úniková hra má základ v reality show, kdy člověk plněním úkolů sbírá jednotlivé indicie, které logickým myšlením proměňuje v klíče, díky nimž se dostane ve hře dál. Cílem je projít celou vytyčenou trasu podle vlastní zvolené strategie.

Originální prožitek

Není možné předem určit, jaké rozhodnutí, tudíž, která cesta je správná. Důležité je v danou chvíli se rozhodnout a naplno pracovat se svými prožitky a emoce. To se bude oslavenci líbit. Díky escape game Praha se podívá do míst, kam by se dřív neodvážil, ani se nenadál, že se takové věci v Praze dějí. V rámci herního zápolení může navštívit upíří hrobku, kde se stále rituálně lační po krvi. Nesmrtelný aristokrat zde neustále vyhlíží svoje oběti. Podaří se vám vypořádat s jeho nástrahy a objasnit případy jeho obětí? O tajemství a napětí v této hře nebude nouze. Úniková hra Praha nabízí rovněž vyžití pro pány, kteří se doslova najdou v dobrodružné hře Maphia. Ochytají si mafiánské praktiky pražského podsvětí.

Špetka erotiky neuškodí

Něco ostřejšího a peprnějšího bude obdarovaného čekat v místnosti Doupě neřesti. Lechtivý podtext a odlehčený průběh člověku poškádlí fantazii i libido. Jedinou únikovou hru s erotickým nádechem si zamilují ostřílení hráči i začátečníci. Nahlédnou do šmajchlcimry nesmrtelného svůdníka a jeho nevinné Biancy, která podlehla spalující rozkoši, ze které nebylo úniku. Únikové hry jsou zážitek, na který se nezapomíná. Jako dárek pak vyniknou o to víc. Stylový dárkový poukaz lze pořídit rodině, kamarádům, známým nebo kolegům z práce jednoduše online formou.

Prezent pro děti

Dárky v herní podobě milují i děti. Úniková hra pro děti Praha je určitě uspokojí. Má v nabídce deskovou Jungle a novinku Zlobr. Jungle je postavena na skvělém příběhu inspirovaném kultovním filmem Jumanji, který se stal hitem. Hrou vás provedou originální veršované texty. Úniková hra pro děti Zlobr navozuje poutavý příběh plný fantazie a kouzelných bytostí inspirovaný populárním filmem Shrek i dalšími klasickými pohádkami. Dobrodružná únikovka, kde dobro vítězí nad zlem, má překvapivé rozuzlení.

Publikováno: 30. 04. 2020

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Alena Švandová