Linkbuilding pomocí placených článků

Mít webové stránky nestačí. Pokud jste si nechali vytvořit web, ale teď jen zíráte na prázdnou e-mailovou schránku či tichý telefon, který by měl zvonit pod náporem hovorů dychtivých zákazníků, vězte, že tvůrce webu žádnou chybu neudělal. Webovky jsou sice základním kamenem, ovšem neobejdou se bez zpětných odkazů. Jak je získáte? Ideálním způsobem pro off page SEO je linkbuilding pomocí placených článků. O co jde, a kde si můžete placené články objednat? Vše potřebné se dozvíte v následujících řádcích.

Co je to linkbuilding?

Linkbuilding je česky tvorba zpětných odkazů, tedy odkazů vedoucích na vaše webové stránky. V podstatě jde o jediný skutečně efektivní způsob, jak dostat svůj web na přední výsledky ve vyhledávání na potřebné klíčové slovo. Jedná se o poměrně komplikovaný proces a je namístě ho provádět dlouhodobě a v souladu s určitými kritérii. Pokud si se SEO, respektive linkbuildingem pomocí placených článků nevíte rady, raději se obraťte na zkušeného linkbuildera. Vytvoří dlouhodobou strategii a získá pro vás zpětné odkazy, které mají v očích vyhledávačů skutečnou váhu. Podstatné je, aby linkbuilding probíhal dlouhodobě a v přiměřeném množství. Umístit 1000 odkazů v rámci několika dní by mohlo vyústit v penalizaci. Proto je mnohem bezpečnější linkbuilding pomocí placených článků.

Co jsou to placené články?

Placené články jsou texty, které si můžete objednat na obsahových webech - magazínech. Jakou bude mít text podobu, záleží na vás. Může se jednat o klasický reklamní článek, ale také přirozeně vyhlížející text, který je na 1. pohled k nerozeznání od neplaceného obsahu. Chcete-li mít jistotu, že placeným článkem oslovíte cílovou skupinu, proberte jeho znění se marketingovým specialistou. Má-li placený článek sloužit k linkbuildingu, musí obsahovat zpětné odkazy. Jejich podobu (anchor) byste měli nechat na zkušenostech linkbuildera. Případně nastudujte základy SEO.

Kde najdete stovky magazínů pod jednou střechou?

Neztrácejte zbytečně čas a oslovte majitele magazínů, kteří mají o inzerenty skutečný zájem. Placené články si můžete objednat na PR YARDu. Server funguje jako český i mezinárodní zprostředkovatel a působí na něm stovky inzerentů, blogerů a influencerů. Nečekejte, až vás převálcuje konkurence a začněte s linkbuildingem pomocí placených článků co nejdříve.

Publikováno: 12. 03. 2019

Kategorie: Marketing

Autor: Alena Švandová

Tagy: linkbuilding pomocí placených článků | placené články | PR YARD