Objednejte si plynovou láhev do firmy snadno a rychle. Po Praze už do 3 hodin

Služba Primagas Express nabízí kvalitní plynové láhve s propan-butanem nebo čistým propanem ke snadnému online objednání kdekoliv po Praze. Využít můžete velmi rychlé doručení, které je možné už do 3 hodin. Plyn dodává společnost Primagas v kvalitních láhvích, které podléhají pravidelným revizím. Energie v propanbutanových láhvích je tak naprosto bezpečná.

Vše je snadné od objednávky po doručení

Jak jsme již zmiňovali v úvodu, rozvoz je momentálně realizován po Praze. Pokud by vás zajímalo, kde přesně všude je možné láhev doručit, tak rozvozové lokality snadno zjistíte po zadání PSČ na webu služby zajišťující prodej plynových lahví. Plynové láhve můžete tímto způsobem velmi jednoduše měnit, běžně také lze měnit plynové láhve na propan-butan za plynové láhve s čistým propanem. K dispozici jsou kapacity 2 kg, 5 kg a 10 kg, které patří dlouhodobě mezi nejvíce poptávané. Využívat můžete takové láhve ve firmě například jako zdroj energie pro:
  • Pracovní činnosti
  • Topení
Jsou ideální třeba pro plynové lampy nebo na opalování. Pro soukromé účely se samozřejmě hodně používají také pro vaření a grilování a jejich široké využití najdou i domácí kutilové. Plynové láhve 5kg jsou ideální svou střední velikostí. Nabídnou dostatečnou zásobu energie, přitom nejsou tak velké jako 10kg varianty a lépe se s nimi manipuluje třeba ženám. 5kg láhve se plní výhradně čistým propanem, který nabídne lepší vlastnosti než klasický propan-butan.

Propan-butan vs. čistý propan

Často se lidé ptají, zda lze nahradit propan-butan čistým propanem. V praxi to není problém, protože všechny spotřebiče, které pracují na propan-butan, stejně jako samotné láhve, jsou zaměnitelné. Čistý propan neobsahuje nenasycené uhlovodíky, takže nezanechává skvrny a je proto vhodnější a oblíbenější jako zdroj energie pro vaření.

Publikováno: 29. 12. 2022

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Alena Švandová