Nenechte si ujít investiční příležitost v nové rezidenci Byty u parku!

V Praze v uplynulých letech vznikla řada moderních bytových čtvrtí, přičemž mezi ně patří také rezidence Byty u parku. V současné době zde zbývá už pouze několik posledních bytů k prodeji, takže určitě nepromarněte příležitost se na ně podívat. Tyto byty jsou na atraktivní adrese a mohou sloužit také jako dobrá investice. Lokalita pražského Žižkova je ostatně velmi žádaná.

Moderní bytové domy jako lákavá investice

Jak jsme již zmínili, pražský Žižkov je velmi populární, a to i díky jeho umístění v rámci Prahy. Nedaleko máte Vinohrady, velice snadno se dostanete do centra. V okolí je toho tak mnoho atraktivního. Byty u parku se skládají celkem z jedenácti bytových domů, kdy každý má pět podlaží. Díky tomu je vše citlivě zasazeno do krajiny. Podívejte se na volné investiční byty na Praze 3, dokud je ještě možnost něco zakoupit. Pořídit si zde můžete byt vhodný k pronájmu jak jednotlivcům, tak rodinám. Nejmenší byty jsou klasické garsoniéry, ty největší potom mohou mít až 5 pokojů. Byty jsou zajímavé také díky:
  • Terasám
  • Balkonům a lodžiím

Pěkné okolí a mnoho možností

Vše vypovídá o tom, že architektura je velmi členitá, což přispívá dostatku soukromí. Prvky jako terasy, balkony nebo lodžie také zajišťují příjemné propojení s okolním prostředím. A prostředí je to skutečně příjemné, jelikož je zde spousta zeleně. Vzpomenout můžeme například park Židovské pece, jehož prostředí lze využít jak k relaxaci, tak k různým sportovním aktivitám.

Není to ale samozřejmě pouze zeleň a příroda, ale také možnost městského života. Už jsme hovořili o blízkosti centra a Vinohrad, kde najdete spoustu příležitostí k posezení s přáteli a k nákupům. Na webu projektu získáte bližší informace ke všemu, co vás zajímá. Do budoucna se můžete těšit také na nové městské centrum, které bude na místě bývalého nákladového nádraží.