Kärcher představil na tiskové konferenci novinky pro dům i zahradu

Nové moderní technologie pro dům a zahradu představil Kärcher v nádherném prostředí Malé Strany. Tiskové konference v duchu 90. let se zúčastnilo více než 50 novinářů, kteří si mohli vyzkoušet novinky pro dům a domácnost.

Devadesátá léta jsou v kurzu. V módě byly barevné šusťákové soupravy, pánové nosili fialová sáčka s bílými ponožkami, dámy oblékaly vestičky, nebo volné pánské obleky. Tato doba pro nás znamenala rozvolnění a nové naděje a těšili jsme se z nekonečných možností. Možná i proto se některé prvky z těchto let vrací. Jsou ale věci, které bychom vrátit nechtěli, jako třeba moderní technologie.

Společnost Kärcher přináší každý rok zajímavé novinky, které usnadňují úklid, čištění i péči o dům a zahradu.

Prezentaci novinek měli na starosti specialisté společnosti Kärcher, kteří ukázali novinářům, jak se s výrobky pracuje. Na jednotlivých stanovištích si mohli vyzkoušet tlakové myčky, multifunkční vysavače, bateriová čerpadla, postřikovače k ošetření rostlin, tyčové vysavače, ruční vysavače, aku  stěrky nebo podlahové myčky. Výrobky byly zasazeny do autentického prostředí tak, aby se zde lidé cítili jako doma s lehkým nádechem devadesátých let. Novináře doprovázeli i dívky a muži odění do devadesátkových outfitů.

Krásné počasí dopřálo účastníkům užít si nejen produkty na úklid v interiéru, ale také si vychutnat novinky pro údržbu zahrady a okolí domu.

www.karcher.cz

Publikováno: 15. 04. 2022

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Alena Švandová