DELTA Group: Zaměstnavatel přátelský k rodině

Společnost DELTA Group získala prestižní ocenění "Zaměstnavatel přátelský rodině 2023/24", potvrzující její výjimečnost a péči o své zaměstnance. Toto ocenění, udělené rakouskou státní známkou kvality, bylo předáno ve Vídni dne 29. ledna 2024 a oceněno bylo pouze 112 organizací, vysokých škol a pečovatelských zařízení za jejich vstřícnost k rodinnému prostředí.

Doris Gardavsky, jedna z hlavních postav v týmu pečujícím o lidské potenciály a firemní kulturu v DELTA Group, zdůraznila, že společnost si plně uvědomuje význam svých zaměstnanců, kteří jsou pro ni srdcem a klíčem k úspěchu. Jejich pohoda a harmonie mezi prací a rodinou jsou klíčové nejen pro jejich osobní rozvoj, ale i pro prosperitu celé firmy.

Sdílené hodnoty DELTA Group, zahrnující společenskou odpovědnost, podporu a rozvoj jednotlivců i týmu, udržitelnost, ocenění druhého člověka a nadšení pro práci, jsou nejen slovy, ale především skutky, které tvoří každodenní praxi této společnosti.

Ocenění je výsledkem úspěšného absolvování certifikačních a re-certifikačních procesů, které podrobila společnost DELTA Group. Tyto procesy nejen hodnotí existující politiky a programy na podporu rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem, ale také aktivně zapojují zaměstnance do tvorby nových opatření.

Erik Štefanovič, jednatel společnosti DELTA Group ČR, zdůraznil, že v oboru stavebnictví, který čelí nedostatku mladých talentů a zkušených odborníků v oblasti moderní a udržitelné výstavby, je rovnováha mezi prací a soukromím klíčovým faktorem při získávání nejkvalifikovanějších zaměstnanců. Toto ocenění pro společnost DELTA Group potvrzuje, že se nejen snaží o úspěch ve svém oboru, ale i o péči a podporu svých zaměstnanců a jejich rodin.

DETAILY o práci a projektech společnosti DELTA Group ČR zde: https://www.delta-group.cz/reference/

Publikováno: 13. 02. 2024

Kategorie: Podnikání v ČR

Autor: Anna Vlková