Nasazení NIS2 pro nejvyšší kybernetickou bezpečnost

Jako organizace s důležitými daty jste pravděpodobně slyšeli o NIS2, nové směrnici Evropské unie zaměřené na zvýšení kybernetické bezpečnosti. NIS2 (Network and Information Security Directive 2) hraje klíčovou roli v ochraně kritické infrastruktury napříč Evropskou unií, zahrnující mnoho sektorů - od energetiky a dopravy, přes bankovnictví, IT, odpadní hospodářství a zdravotnictví, až po výrobu a potravinářství.

Při nasazení NIS2 se nejedná pouze o splnění regulace, ale o posílení celkové obrany vašich systémů a sítí proti kybernetickým hrozbám. Naše odborníci prověří vaše současné bezpečnostní postupy a navrhnou strategii na míru, která zajistí splnění NIS2 a zvýší vaši ochranu proti potenciálním útokům.

Splnění NIS2 je nejen povinnost, ale také cesta ke zvýšení úrovně kybernetické bezpečnosti vaší firmy. Každý den se objevují nové hrozby, které mohou vážně ohrozit vaše aktivity a data. Proto Faster CZ nabízí pomoc s nasazením a implementací NIS2, abyste mohli splnit všechny požadavky směrnice.

Naše služby zahrnují posouzení současného stavu kybernetické bezpečnosti, návrh a implementaci bezpečnostních opatření, a provedení penetračních testů, které identifikují slabé místa vašich informačních systémů. Tyto testy jsou nesmírně důležité pro zjištění a odstraňování možných hrozeb.

S nasazením NIS2 a našimi penetračními testy bude vaše organizace robustně chráněna před kybernetickými útoky. Zlepšení bezpečnosti vašich IT systémů znamená, že vaše data budou v bezpečí a rizika finančních ztrát nebo poškození pověsti budou minimalizována.

Využijte našich služeb pro implementaci a splnění NIS2, a zajistěte si tak vynikající kybernetickou bezpečnost. Jsme připraveni vám pomoci zajistit bezpečnost vaší organizace s dostatečným předstihem. S naším týmem expertů budete mít jistotu, že jste plně připraveni na splnění všech požadavků směrnice NIS2.

Je nezbytné podotknout, že penetrační testy hrají klíčovou roli v této strategii. Tento proces zahrnuje simulaci útoků na vaše systémy a sítě za účelem identifikace slabých míst, které mohou být využity kybernetickými zločinci. Výsledky tohoto testu nám umožní zaměřit se na zlepšení konkrétních oblastí vaší kybernetické bezpečnosti a zajistit, že vaše systémy a sítě jsou chráněny proti nejnovějším hrozbám.

Naše služby v oblasti nasazení NIS2 jdou ale ještě dál. Po provedení penetračních testů a identifikaci slabých míst provádíme opatření k jejich řešení. Toto zahrnuje implementaci nových bezpečnostních technologií a postupů, které budou šité na míru vaší organizaci.


S naším přístupem ke splnění NIS2 si můžete být jisti, že vaše data a systémy budou významně chráněny před kybernetickými útoky. Zlepšení bezpečnosti vašich IT systémů nejenže zajistí, že data budou v bezpečí, ale také výrazně sníží riziko finančních ztrát a poškození pověsti.

Publikováno: 09. 06. 2023

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Petr Havelka