Účetnictví bez bolesti a se zárukou maximální efektivity

Za úspěchem každé společnosti, bez ohledu na její velikost či délky působení na trhu, se skrývá schopnost se správně rozhodovat a využívat dostupných nástrojů k upevňování své pozice. Začínající podnikatelé a majitelé mladých projektů dělají tu chybu, že se většinou snaží s veškerými povinnostmi okolo chodu své společnosti popasovat svépomocí. Takový přístup je však kontraproduktivní a rozhodně vám nic neušetří, naopak přijdete o drahocenný čas a společně s ním i o své finance. Vedení účetnictví je nedílnou součástí každého podnikání, proto s ním přestaňte bojovat a jednoduše si najměte profesionální tým. Experty, kteří jsou každý den v úzkém kontaktu s veškerými změnami, novinkami a dokážou z dané oblasti vytěžit naprosté maximum. Společnost CORLOX nabízí bezchybné vedení účetnictví a navíc s garancí, že využijete veškeré výhody a úlevy, které systém nabízí.

Vedení účetnictví ve třech variantách

Balíček Start up je moderní službou, která cílí na začínající podnikatele a majitele menších firem. Je třeba si uvědomit, že nové a menší firmy potřebují veškerý čas věnovat do rozvoje, marketingu, inovací a bojů s konkurencí, proč se tedy o něj okrádat. Společnost CORLOX vám zajistí perfektně zpracované daňové přiznání i archivaci veškerých dokumentů a potřebné registrace. Díky tomu posunete svou firmu o další krok před svou konkurenci.

Business balíček

Nabídka služby vedení účetnictví pod zastřešením balíčku Business je vhodná pro středně velké firmy, které ke svému rozvoji potřebují podrobné údaje o finančním pohybu. CORLOX vám dokáže poskytnout přehledné vedení účetnictví, které se v rukách schopných manažerů a jednatelů společností promění v efektivní nástroj. Kromě standardního daňového přiznání, ušetříte čas i se zpracováním mzdové agendy a všech dalších povinností. K analýze prosperity podnikatelského plánu a kondice firemní stability získáte na míru uzpůsobený účetní systém, který vám poskytne podrobný přehled o všech citlivých i silných místech.

Balíček Premium pro velké firmy

Poslední balíček Premium je určený pro velké firmy, které na základě ekonomických informací dělají důležitá rozhodnutí ovlivňující chod celé společnosti. V takové situaci je třeba disponovat přesnými údaji, které získáte pouze s využitím moderního způsobu vedení účetnictví. Díky mnohaletým zkušenostem se CORLOX dokáže postarat i o největší firemní subjekty na tuzemském trhu a poskytnout jim okamžité zvýhodnění před konkurenčními společnostmi. Balíček Premium je precizní daňovou službou, která se postará o veškeré povinnosti okolo chodu společnosti a navíc získáte na míru přizpůsobený účetní systém, který vám poskytne okamžitou vazbu v návaznosti na vaše podnikatelské kroky. Individuálně nastavený účetní systém je možné propojit od prodejních terminálů až po až po e-shopy či skladové jednotky a vytvořit centrální digitalizaci daňových dokladů v přehledné administraci. CORLOX vám ušetří nejen čas, ale zároveň poskytne i cenné informace o aktuálním stavu firemní kondice a efektivitě nastavené strategie.

Publikováno: 30. 09. 2020

Kategorie: Podnikání v ČR

Autor: Alena Švandová