Půjčka pro OSVČ je bez náročné administrativy i čekání

Chcete krátkodobý provozní úvěr pro své podnikání? Pokud banka zaujala zamítavé stanovisko, ještě není všem šancím konec. Je tu totiž nebankovní sektor, který nabídne atraktivní půjčku i pro nováčky mezi OSVČ. Vše podstatné se odehraje online, což šetří spoustu času. Účel navíc o ničem nerozhoduje, kromě ověření totožnosti a bankovního konta je už nutné jen jediné. Podmínkou číslo tři je doložit, že podnikáte, tedy uvést do žádosti platné IČ. Vše je instantní a nebudete tedy na nic dlouho čekat. Proč také? V 21. století jde vše rychle, zvláště pokud je dohoda možná i přes internet, a ne jenom při osobní schůzce.

Úvěr, který může sloužit na cokoliv

Proč si chcete půjčovat peníze? Ne, tuhle otázku rozhodně nedostanete, ostatně, v nebankovním sektoru ani není příliš obvyklá. Půjčka pro OSVČ se totiž pojí jen s minimem osobních informací, a právě dotaz na využití finančních prostředků chybí. Půjde totiž jen o data, která jsou podle platné legislativy zcela nutná. Není však důvod, aby se poskytovatel ptal na cokoliv dalšího. Kolik financí je tedy připraveno? Jak vysoká částka může být předmětem konkrétní žádosti?

- 5 tisíc korun je minimem. Půjčit si je můžete například na nový smartphone či tablet.

- 30 tisíc korun je maximální částka. Určena může být i na nákup vybavení dílny či kanceláře.

- Splátkový kalendář? Vyberte si, mantinely jsou jenom dva, konkrétně pak 7 a 30 dní.

Rychlé jednání je zárukou úspěchu

Peníze ještě dnes, přesně takový může být scénář i u vás! Půjčka pro začínající podnikatele je již připravena, stačí jen vyplnit žádost. Neúčelový charakter úvěru, rychlé vyplacení na bankovní účet a jen minimum podmínek, to jsou výhody, které se s touto nabídkou spojují. Je to šance pro nováčky, kterým banka řekla jasné ne.

Publikováno: 11. 04. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Alena Švandová