Jaký reklamní předmět může pomoct vašemu podnikání?

Nabídka reklamních předmětů je tak široká, že snad ani neexistuje oblast podnikání, pro kterou by se nenašel vhodný artikl. Kdo chce, naopak vždy najde produkt, jenž obor vystihuje nebo nějakým způsobem podporuje. Reklamní předměty jsou často velmi univerzální a dají se využít napříč různými podnikatelskými obory. Opět je to v převážné míře o kreativitě a výběru vhodného dodavatele reklamních předmětů a jeho zkušenostech.

Katalogové nabídky reklamních předmětů bývají roztříděny do několika hlavních oblastí. Zaměřili jsme se na ty nejžádanější, v jejichž případě jde téměř vždy o trefu do černého.

Psací potřeby – jsou univerzální, protože píše snad opravdu každý. Tím pádem jsou vhodné pro všechny druhy klientů. Darováním kvalitního pera či setu zkrátka nemůžete nic pokazit, a to bez ohledu na to, jestli jste cestovní či právnická kancelář, autoškola, nebo úplně jiná firma.

Praktické předměty do kanceláře – každá firma přirozeně řeší administrativní agendu, takže vizitkáře, stojany na mobil, kalkulačky, zápisníky nebo konferenční desky můžete rozdávat komukoliv, ať už prodáváte bazény, klimatizace nebo třeba nemovitosti.

Reklamní textil od triček přes kšiltovky, polokošile a šály až po nepromokavé větrovky či flísové bundy a mikiny. Dokonale si najde místo ve fitness a wellness centrech, u stavebních či montérských společnostech nebo kominíků. Takže opět prakticky kdekoliv. A pokud byste měli zájem, můžete si ho snadno vyrobit sami. Stačí si pořídit základní výbavičku – prodejce termolisy.cz dodává lisy na textil, tak směle do toho.

Elektronika v podobě stolních nebo nástěnných hodinek, MP3, USB klíče či rádia potěší každého. A opravdu nezáleží na tom, jestli jste realitní kancelář, elektroservis nebo prodejna se zdravou výživou.

Deštníky chrání před deštěm každého bez rozdílu a darovat je může jak účetní firma, tak prodejce automobilů, autoservis, jakožto i prodejna textilu či kavárna.

Předměty pro volný čas jako plážové míče, společenské hry, piknikové sety a potřeby na grilování jsou vhodné pro potravinářské společnosti, výrobce alkoholických i nealkoholických nápojů, výrobce zmrzliny i úplně jiné firmy.

Cestovní tašky a potřeby udělají dobrou reklamu především cestovní kanceláři nebo pracovní agentuře.

Dárky pro domácnost jako hrníčky, šálky na kávu, misky, kuchyňské sety, kuchařské náčiní a předměty do koupelny se skvěle hodí k prezentaci ať už jste výrobce, nebo prodejce nábytku, kuchyní, koupelnové studio, restaurace, prodejna bílé techniky, nebo třeba úklidová firma. A pokud si pořídíte termolis, budete si moct potisk na hrnek dělat sami.

Nářadí a zahrada, kde patří metry, soupravy nářadí, auto/moto potřeby, nože, lampy a baterky, mají široké použití pro autoservis, autobazar, prodejce pneumatik či pneuservis. Příhodné mohou být i v případě, že jste stavební firma, zahradnictví, prodejce okrasných dřevin, výrobní firma.

Dárky pro děti jako bublifuky, pastelky, sady barviček, penály, vaky na přezůvky jsou dobrou reklamou pro jazykovou školu, obchod s dětským zbožím, cukrárnu, letní tábory, a všechny firmy zaměřené na naše nejmenší.

Froté, koupelna a wellness potřeby jako ručníky, osušky, vonné svíčky, mýdla, relaxační a wellness sady udělají dobrou reklamu hotelu, penzionu, plovárně, wellness centru, kosmetickému studiu, prodejně parfémů a kosmetiky či aquapark.

Konkrétní tipy jsme vám dali, zbytek je na vás!

Publikováno: 25. 06. 2022

Kategorie: Marketing

Autor: Alena Švandová