Jak poznat kvalitního řemeslníka?

Řemeslo má zlaté dno. Staré české rčení platí v současné době víc, než kdykoliv předtím. Schopných mistrů od fochu je totiž jako šafránu a sehnat odbornou firmu, která vám udělá zakázku na stavbě nebo přímo v domácnosti kvalitně a zároveň podle vašich představ je doslova nadlidským výkonem. Na skutečného fachmana se čeká i několik měsíců. Ne každý řemeslník je totiž skutečným odborníkem a mohlo by se stát, že naletíte nepoctivcům nebo těm, kteří se za vyučené v oboru jen vydávají, proto je dbát veřejných recenzí a nebát se požádat o ukázku i individuální nabídku služeb. Zhotovit zakázky přímo na míru je exkluzivitou těch největších odborníků.

​Hitem jsou vestavěné skříně

Příkladem jednoho z nich je truhlářství Marek, které se specializuje na kuchyňské linky a vestavěné skříně na míru. V oblasti realit jde o nejžádanější artikl, co se vybavení interiérů týče. Nábytek na míru dnes není luxusem horních deseti tisíc, ale je dostupná naprosto všem. Experti z truhlářství Marek apelují zejména na majitele malometrážních bytů, kteří hospodaří s malým prostorem, a z hlediska využitelnosti je pro ně důležitý každý centimetr místa. Kromě kuchyní a vestavěných skříní se mistři truhláři soustředí i na dětské a obývací pokoje, ložnice nevyjímaje.

​3D návrhy samozřejmostí

Pro lepší představu vám v truhlářství Marek udělají i 3D vizualizaci. Stačí jen kontaktovat projektanta a domluvit si schůzku. Projektant si zjistí vaše představy o novém vybavení interiéru, zeptá se na vaše potřeby a zaměří celý prostor. U 3D návrhů se dbá především na funkčnost, design a ergonomii. Firma Truhlářství Marek se na trhu pohybuje od roku 1991 a sídlí na Praze 5. Nabízí komplexní služby, od návrhů a výroby počínaje, doručením a instalací konče. Ukázkové projekty lze zhlédnout na webu www.truhlarstvi-marek.cz.

Publikováno: 29. 04. 2022

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Alena Švandová