Úklid společných prostor nechte na profesionálech

Bydlíte v bytovém domě? Jak řešíte úklid společných prostor, jako jsou chodby, schodiště, sklepy, kolárny a další místnosti? Řešení jsou různá, nájemníci či majitelé bytů se zpravidla střídají. Někde mají na starost jen svoje patro, jinde celý dům včetně sklepových prostor. Domů, kde tento systém bez problémů funguje, však ubývá. Skoro všude se najde nějaký problematický nájemník, který uklízet odmítá. Buď je mu to jedno, nebo na úklid nemá čas. Možná i vy máte kolikrát uklízení plné zuby, protože byste čas chtěli strávit s rodinou. Přesně proto je dnes často využívaným řešením úklidová firma.

Proč si na úklid společných prostor zavolat firmu?

Důvodů je spousta, ilustrujeme pouze ty nejdůležitější: Nebudete muset řešit, jestli soused z druhého patra nakonec uklízel, nebo ne. Skončí všechny kontroly a podezřívání, že někdo na úklid kašle. Budete mít více volného času, protože ani vy nebudete muset uklízet. Prostory budou konečně uklizeny opravdu důkladně. V každém bytovém domě se najde někdo, kdo uklidí jen tak zlehka, aby se neřeklo. Nezáleží na tom, zda jste bytové družstvo, společenství vlastníků jednotek či nebudete o úklid společných prostor žádat jako žádná organizace. Zkuste tuto možnost navrhnout na příští domovní schůzi a uvidíte, že se setkáte s pozitivním ohlasem. Když si částku za úklid rozpočítáte mezi všechny byty, není až tak vysoká.

Profesionálové mají na úklid techniku i správné přípravky

S profesionální technikou a osvědčenými úklidovými přípravky jde uklízení snadněji a výsledek je lepší. Úklidová firma velmi dobře ví, co na jaké materiály použít, a poradí si s veškerou špínou. Vyzkoušejte to a uvidíte sami. Úklid a správa bytových objektů je například doménou firmy Lepší úklid, která sídlí v Praze na Smíchově. Cenu za úklid společných prostor určuje individuálně tak, aby pro vás byla přijatelná. Zkuste to a uvidíte.

Publikováno: 17. 07. 2020

Kategorie: Kancelář

Autor: Alena Švandová