Vertikální žaluzie jsou do kanceláře jako stvořené

Hledáte efektivní stínící systém, který vám pomůže regulovat intenzitu světla v interiéru a zároveň se stane atraktivním designovým prvkem? Vaše volba by měla padnout na vertikální žaluzie - jsou velmi moderní a nenáročné na montáž, navíc vypadají dobře v každém interiéru a mohou nabídnou celou řadu dalších funkcí. Vertikální žaluzie vám zaručí soukromí a poslouží jako kvalitní tepelná izolace. Můžete je ovládat ručně nebo využít motorizace a dálkového ovládání. Z hlediska designu jim také nelze nic moc vytknout - na výběr je kompletní spektrum barev, takže není problém lamely sladit s jakýmkoliv interiérem. Bez nadsázky o nich lze konstatovat, že dovedou změnit charakter bydlení i kanceláře, a to velmi pozitivně.

Vertikální žaluzie velmi dobře stíní

Hlavní důvod, proč si většina lidí pořizuje vertikální žaluzie, je optimální odstínění. Žaluzie se skládají z lamel, které lze velmi jednoduše otáčet a tím regulovat sluneční svit. Využití proto nachází nejen v domácnostech a moderních interiérech, ale také v kancelářích či školách. Tzv. zatemňovací žaluzie se hojně využívají v promítacích místnostech. Velmi populární jsou motorizované systémy, které umožňují otáčení lamel jediným stiskem tlačítka na dálkovém ovladači. Více vám o nich řeknou odborníci, kteří prodávají žaluzie.

Vertikální žaluzie bezvadně vypadají

Doby, kdy výrobci nabízeli jeden či dva základní odstíny lamel jsou dávno pryč a je jen na vás, zda si vyberete ohnivě červené nebo nebesky modré. Moderní žaluzie se vyrábí i s celou řadou krásných potisků. Do kanceláře se zase hodí luxusní či minimalistické žaluzie, které podtrhnou exkluzivitu interiéru. Společně se stíněním tak získáte velmi pěkný designový prvek, který bude interiéru opravdu slušet.

Vertikální žaluzie jako ochránce soukromí

Sídlíte v přízemí a máte okno na rušnou ulici? V tom případě jistě oceníte, že vám vertikální žaluzie ohlídají vaše soukromí. Zabrání zvědavým pohledům z ulice a vy se budete opět cítit jako doma. A abychom nezapomněli – v létě vám žaluzie poslouží jako regulátor teploty v interiéru. Pokoj se nebude příliš přehřívat a vám se v něm bude efektivněji pracovat. Široké spektrum žaluzií seženete v eshopu rolety-site.cz, kde zároveň nabízí parapety, rolety, sítě proti hmyzu, garnýže, záclony a množství doplňků.

Publikováno: 18. 11. 2022

Kategorie: Kancelář

Autor: Alena Švandová