Svatební stan nahradí restaurace i hotely

Jste v dlouhodobém vztahu a rozhodli jste se stvrdit svou lásku slibem věrnosti až za hrob? Přemýšlíte, jak zorganizovat svůj svatební den, aby byl originální, kreativní a nikdy jste na něho nezapomněli? Chcete prožít svou svatbu snů? Tak vzhůru do toho! Pokud sledujete poslední trendy ve svatební branži, pak dobře víte, že se namísto obřadních síní a hotelů svatby přestěhovaly do exteriérů. Své „ANO“ si snoubenci říkají pod baldachýny, pergolami nebo slavobránami v parcích, na březích rybníků nebo na vrcholcích hor. Veškeré zázemí pro svatebčany zajistí svatební stan.

Multifunkční prostor

Ten funguje jako centrum pro catering, společenské aktivity i tanec. V neposlední řadě je pojistkou proti špatnému počasí. Díky svým velkorysým rozměrům dokáže bez problémů pojmout desítky i stovky hostů, kteří v nich najdou místo k sezení, odpočinku, ale i společenské konverzaci a bujaré zábavě. Stany je možné zakoupit a nebo jen pronajmout. Cena svatebního stanu přímo od výrobce MP Tent je příznivější, než kdybyste stan pořizovali přes třetí osobu. Stany můžete pořídit v rozměrech od 6x12 do 8x20 metrů a lze je i navzájem spojovat. Objekty tak vyhoví každé svatbě a netřeba se bát, že by byla jejich kapacita nedostatečná. Oproti konání veselky v restauraci nebo hotelu ušetří nemalé náklady.

Stan do každého počasí

Stany mají stabilní kovovou konstrukci a nepromokavý plášť. Při nepřízni počasí se dají hermeticky uzavřít a naopak, když je hezké počasí a teploty se šplhají vysoko, dají se u stanu otevřít boční stěny, aby byl zaručen přísun čerstvého vzduchu. Stany obstojí v každém ročním období a vytvoří vám důstojné zázemí. Pokud jste si vědomi toho, že stan dále nevyužijete, žádejte u MP Tent stan na svatbu půjčení. Je to ideální řešení, které vás vyjde finančně výhodně a navíc vás zbaví starostí, jak se stanem potom naložit. Ke stanům je možné doobjednat zařízení, jako jsou podlaha, lavice, stoly, ubrusy i osvětlení. Stany jsou dodány na adresu v kompaktním balení, takže je s nimi možné snadno manipulovat a přemístit je na místo určení. Schopnost logistiky je u nich prvořadým kritériem, což je pro jejich užití v terénu stěžejní. Postavit se dají na jakémkoliv podloží a jsou zárukou stability. Je tedy jen na vás, jakou lokalitu pro svůj velký den vyberete. Z hlediska objektu konání už nebudete ničím a nikým limitováni.

Publikováno: 15. 09. 2020

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Alena Švandová