Jak obchodovat online snadno, bezpečně a kdykoliv? Používejte appku R MobileTrader

Trading – hezky česky obchodování – se stává naprosto běžnou záležitostí. Akcie, měnové páry a další investiční nástroje už dávnou nejsou pro většinu „běžné“ populace velkou neznámou. Investování je pro mnohé stejně samozřejmé jako sledování Netflixu (jehož akcie jsou mimochodem velmi oblíbeným artiklem). Je to i váš případ a hledáte způsob, jak obchodovat ještě o něco jednodušeji než doposud? Pak se vám bude aplikace R MobileTrader velmi zamlouvat.

Proč zvolit aplikaci R MobileTrader?

Chytrý mobilní telefon nám během posledních let přirostl k rukám a používáme ho častěji než počítač. I proto stoupá zájem o mobilní obchodní platformy, mezi které patří i R MobileTrader. Za appkou stojí renomovaný broker RoboForex, což je samo o sobě garancí prvotřídní kvality. Mobilní obchodní platforma R Mobile Trader umožňuje obchodování s více než 100 finančními aktivy, ale také sledování aktuálního vývoje globální ekonomiky. Appka je splněným snem tradera, který vyžaduje perfektní UI, široké spektrum analytických nástrojů (online obchodní signály, shrnutí ekonomických událostí, prognózy), absolutní kontrolu nad účty a prostředky (vkládání i výběry, možnost získání bonusu, sledování obchodní historie), ale také integraci pro kopírování obchodů nejúspěšnějších obchodníků. Samozřejmě nechybí ani demo účet, který by si měl vyzkoušet každý, kdo na finanční trh zavítal poprvé. Hlavní benefity R Mobile Trader:
  1. grafy a kurzy v reálném čase,
  2. čtrnáct indikátorů a kompletní soubor důležitých nástrojů pro analýzu grafů,
  3. integrace CopyFX (copytradingová platforma),
  4. bezpečný vklad prostředků přímo v aplikaci.
Aplikace je přizpůsobena pro všechny typy mobilních zařízení – chytré telefony i tablety. Stáhnout si ji můžete na Google Play.

Publikováno: 14. 08. 2021

Kategorie: Investování

Autor: Alena Švandová