Podnikatelská půjčka je průvodcem v náročném období

Jste na začátku podnikatelské dráhy? Nebo se chystáte na nějakou investici a nemáte k ní zatím dostatek prostředků? Nemusíte čekat, než vás konkurence dostihne a předežene. Úvěry jsou totiž důležitou součástí života každého OSVČ. Snad ani neexistuje žádný, který by si v minulosti nesjednal nějakou půjčku. Pojistné, rekonstrukce dílny, nákup nového vybavení, konkrétních důvodů by se našlo opravdu hodně. Protože už se dnes půjčky sjednávají online, jde o velmi rychlý proces, se kterým nebudou žádné starosti. Zbývá si jen promyslet, kolik si chcete půjčit a na jak dlouho. Možnosti jsou zcela otevřené!

Začíná se už na pěti tisících

Je to jednoduchá odpověď na každou složenku nebo výdaj, s nímž jste vůbec nepočítali, ale musíte se mu neprodleně věnovat. Podnikatelská půjčka je elegantní odpovědí na takové záležitosti, pokud je nechcete řešit delší dobu a mít s nimi starosti navíc. Jak totiž říká starý slogan, čas jsou přece peníze. Tento produkt je určený pro úplné nováčky, kteří se dočkali odmítnutí v bance. Jeho podmínky jsou totiž spíše symbolické. Jakou sumu si tedy můžete vypůjčit? Online cesta je skutečně blesková.

- 5 tisíc korun je minimální částka. Půjčit si ji můžete například na pojistné nebo elektroniku.

- 30 tisíc korun je naopak maximem. Hodí se na investice nebo výdaje, jako je vybavení dílny.

- Splátky si každý klient nastaví podle svých představ. Mantinely jsou jen dva – 7 a 30 dnů.

Jde jen o minimum osobních dat

Prokázat, že skutečně podnikáte, můžete například platným IČ. Základní osobní údaje ve formuláři také nesmějí chybět. Rozhodně ale nečekejte, že budete formulář se žádosti o půjčku vyplňovat dlouho. Obecně totiž platí, že půjčka na podnikání je jen otázkou několika málo minut a nebudete na ni zbytečně čekat. Odpověď přijde už brzy!

Publikováno: 09. 06. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Petr Havelka