Využijte pandemie jako příležitosti k online vzdělávání!

Současná situace přinutila řadu firem nechat své zaměstnance pracovat z domova a změnit tak i způsob jejich vzdělávání. Zvažujete-li online formu, přečtěte si, jaké možnosti nabízí vzdělávací organizace Orange Academy.

Nabídka rekvalifikačních kurzů

Máte-li ve firmě účetní, personalisty nebo administrativní pracovníky a potřebujete, aby se ve svém oboru zdokonalili, využijte nabídky rekvalifikačních kurzů od Orange Academy, které v současné době probíhají online formou. Kurzy účetnictví nabízíme v několika obměnách (podvojné, daňová evidence, mzdové se základy personalistiky) podle specializace této profese. Výuku vedou zkušení lektoři z oboru. Zaměřují se převážně na procvičování příkladů z praxe. V kurzu personalistiky si studenti zopakují a prohloubí znalosti i dovednosti, týkající se veškeré personální agendy (náboru nových zaměstnanců, jejich řízení a motivování, odměňování, BOZP, odborů apod.) Na kurzu pro administrativní pracovníky se naučí nebo si rozšíří vědomosti z oblasti obchodní korespondence, organizace práce v sekretariátu, legislativy, ale také zásad společenského chování a zlepší si komunikační dovednosti.

Jak online vzdělávání probíhá?

Kurzy jsou v současné době pořádány online přes službu Google Meet. Přihlášení studentů funguje přes odkaz, který jim lektor zašle do e-mailových schránek před zahájením výuky. Během lekce mohou vznášet dotazy, na které lektor odpovídá. K výkladu používá vlastní učebnice. Po skončení lekce si mohou studenti látku zopakovat v e-learningu. Každé lekce trvá 3 až 6 hodin v závislosti na tom, zda se jedná o online kurzy vyučované během pracovních dní nebo o víkendech. Každý probíhá v celkové délce 8 až 15 dní. Cena kurzu se pohybuje kolem 9 000 až 12 000 Kč podle jeho délky a vyučovaném oboru.

Orange Academy - vzdělávací organizace s 30letou tradicí

A proč byste si měli ke vzdělávání zaměstnanců vybrat právě Orange Academy? Rekvalifikační kurzy poskytujeme již 30 let. S lektorskou činností tak máme mnoho zkušeností. Výuka je vždy zaměřena na praxi a procvičování příkladů. Využíváme během ní vlastní učebnice a co je nejdůležitější - po úspěšném absolvování získají studenti oficiální osvědčení o rekvalifikaci s akreditiačním číslem vydaným MŠMT ČR s celostátní platností pro daný rekvalifikační program. Tip: Kromě rekvalifikačních kurzů nabízíme formou online vzdělávání také kurz mzdového účetnictví se základy personalistiky! Kurz zahrnuje jak úplné základy, tak pokročilou problematiku včetně zpracování mezd v účetním programu Pohoda. Zdroj: orangeacademy.cz

Publikováno: 27. 11. 2020

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Alena Švandová