Pronájem kontejnerů pro skladování

Tohoto trendu jste si pravděpodobně již všimli. Ocelové lodní kontejnery se objevují po celém světě a používají se mnohem víc než jen k přepravě a skladování. Kontejnery se staly oblíbeným surovým stavebním materiálem, který se používá na vše od bytových komplexů a soukromých rezidencí po školy a nákupní centra. Stejně jako sada Lego se jednotky snadno skládají a spojují dohromady. Prodej kontejnerů nebo pronájem kontejnerů je dnes naprostou samozřejmostí Bezpečné skladování je běžné použití pro přepravní kontejnery. Výběr nejvhodnější velikosti a typu bude záviset na velikosti požadovaného úložného prostoru a velikosti dostupného prostoru. Menší kontejnery jsou také oblíbené pro skladování, protože poskytují výrazně bezpečnější alternativu než zahradní přístřešky. Na staveništích je běžný pronájem kontejnerů – slouží k ukládání nástrojů a stavebních materiálů.

Prodej lodních kontejnerů na výstavní stánky

Skromný přepravní kontejner lze přeměnit prakticky téměř na cokoli. Může z něj být například výstavní stánek. Použití přepravního kontejneru jako základny pro výstavní stánek umožňuje snadnou přepravu do a z místa konání, pohodlné zabezpečení jednotky během akce, a to i přes noc, zabezpečení jednotky při skladování mezi události a všechny výhody skvělé funkční jednotky během používání. Prodej lodních kontejnerů vám umožní si vybrat tak velký stánek, jaký potřebujete, a pak už bude všechno jednodušší.

Kontejnery na prodej

Kontejnery na prodej jsou k dostání ve třech základních velikostech:
  • 6 m,
  • 12 m,
  • 13,5 m.
Podle konečného způsobu využití si můžete také vybrat, zda chcete pořídit kontejner po jedné cestě, nebo kontejner, který byl již používaný. Je také možnost koupi nebo pronájmu speciálních kontejnerů, jako jsou například chladicí kontejnery. Nabídka je široká, stejně jako možnosti využití kontejnerů. Tak buďte moderní a ušetřete!

Publikováno: 27. 11. 2020

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Alena Švandová