PROMOHALY - jednička na trhu s montovanými halami

Ve společnosti PROMO HALY s.r.o. se specializujeme na dodávku montovaných hal na klíč. Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma, která se opírá o dlouholeté zkušenosti svých zaměstnanců v oboru výstavby ať už skladových, výrobních nebo administrativních hal, které neustále dále prohlubujeme. Montované haly mají dnes širší množství využití a nacházejí uplatnění ve stále větší škále odvětví. Nabízejí řadu možností svého designu a poskytují flexibilitu dispozičního řešení.

Ocelová nebo betonová konstrukce

Kostrou našich montovaných hal je ocelová nebo betonová konstrukce, která je řešena vždy individuálně, dle potřeb klienta. Pro klientský přístup je jednou z našich předností, na kterých si zakládáme. Snažíme se o to, aby každá naše hala byla unikátní. Veškeré ocelové konstrukce si vyrábíme v našem moderním výrobním areálu, kde disponujeme nejmodernějšími technologiemi včetně lakovny. Nabízíme opravdu špičkovou kvalitu za příznivou cenu.

Jednoduchý skelet montovaných staveb v kombinaci s prakticky neomezenou flexibilitou konstrukce, vhodně doplňujeme moderním a svěžím vzhledem opláštění, kde kombinujeme jen ty nejkvalitnější materiály jako ocel, sklo beton a dřevo. Hala může být rovněž obložena alubond deskami, designovými panely nebo vlnitými plechy. Nebráníme se netradičním řešením a nezaskočí nás ani ty nejnáročnější požadavky investora. Baví nás překonávání výzev. Přesvědčíme Vás o tom. Garantujeme komplexní služby a spolehlivý přístup jak k dodávce samotné ocelové či betonové konstrukce, tak i ke generální výstavbě montované haly na klíč. Náš systém konstrukce je vhodný pro výstavbu jak malých hal od cca 200m2, až po rozsáhlé průmyslové čí skladové vícelodní haly s plochou mnoha tisíc metrů čtverečních.

Rekonstrukce starších hal

Můžete nás ale i poptat s požadavkem na rekonstrukci již stojící starší haly. Rádi jí dáme nový kabát a Vám ušetříme náklady na její provoz. Revitalizace starší montované haly je jedním z nejsnazších a nejúspornějších možností, jak si v krátké čase pořídit výrobní, skladovou nebo administrativní budovu, která bez kompromisů nabídne komfortní zázemí pro zaměstnance. Zároveň umožní dotvořit Vaši firemní identitu pomocí neotřelých architektonických řešení.

Rádi Vám pomůže zorientovat se v problematice výstavby montované haly. Pomůžeme rozvíjet a nasměřovat Vaši představu o budoucí stavbě. Samozřejmostí je vypracování projektové dokumentace. Ve spolupráci s projektanty pro Vás vyřídíme stavební povolení. Řešíme problémy za naše klienty a ti tak mají čas na svůj bussiness. Samozřejmostí je i kvalitní pozáruční servis.

Jsme Váš dodavatel montovaných hal na klíč. Opatřete si Vaše prostory k podnikání rychle, kvalitně, bez zbytečných starostí a za rozumnou cenu. Pomůžeme postavit i Vaši budoucnost. U nás si vyberete.

Publikováno: 11. 01. 2023

Kategorie: Nemovitosti

Autor: Alena Švandová