Jak si vytvořit chytrou kancelář?

Vybudovat úspěšnou a stabilní společnost na základě skvělého výrobku, převratné technologie nebo služby? Nemožné, žádná z výše uvedených věcí vám úspěch nezajistí, ale pouze poskytne zvýhodněnou pozici. Vsaďte na chytré pracovní podmínky. Ti nejlepší dokážou silný brand značky vytvořit i z běžně dostupného sortimentu. Úspěch se totiž odvíjí od schopnosti zaujmout, prodat, oslovit, komunikovat, reagovat. K tomu je třeba tým kvalifikovaných zaměstnanců. Úspěch firmy je tedy postaven výhradně na spokojenosti a pracovních podmínkách ve vaší firmě.

Chytré kanceláře, seznamte se!

Je všeobecně známo, že lidé v příjemném a moderním prostoru pracují efektivněji než v obležení kancelářské šedi. Nekomfortní zázemí snižuje výkon, nasazení, kreativitu i schopnost správného uvažování. Úroveň a kvalitu pracovních podmínek řadíme mezi faktory, které se největší měrou podepisují na úspěchu každé společnosti. Chytré kanceláře s automatizovanými prvky Loxone nabízejí moderní řešení revitalizace kancelářských prostor a nastolení komfortnějších podmínek v nich. V následujících řádcích vás seznámíme s postupem, jak zařídit chytrou kancelář.

Automatické stínění

Inteligentní automatické stínění v oknech reaguje na polohu slunce a teplotu vzduchu. Na základě těchto parametrů se pak v průběhu celého dne automaticky upravuje úhel sklonu stínění. Systém udržuje v interiéru příjemnější teplotu a zároveň snižuje náklady za klimatizaci a vytápění. Stínící technika dokáže automaticky upravit svou činnost s ohledem na povětrnostní podmínky a chránit se tak před poškozením.

Skutečně chytrá kancelář

NFC přívěsek k pohodlnému přístupu

Usnadněte svým zaměstnancům přístup do své kanceláře kompaktním NFC přívěskem za seriózní cenu. Ochrání vás před výdaji spojenými se ztrátou klíčů a následné výměny zámku. Odcizený nebo ztracený přívěsek stačí k jeho deaktivaci smazat ze systému.

Automatický poplašný systém

Loxone nabízí plně automatizovaný zabezpečovací systém pro celou vaši budovu. Snadná manipulace a soběstačnost technologie vás překvapí. Odchod posledního zaměstnance spustí automatické zastřežení a aktivaci alarmu. Ten se deaktivuje prvním autorizovaným vstupem.

Moderní automatizace prostor

Loxone nabízí plně automatizované chytré prostory pod dohledem soběstačných technologií. Zajistí vám vždy ty nejlepší pracovní podmínky, teplotu a světlo s ohledem na venkovní klima nebo počet osob v místnosti. Postará se tak nejen o pohodlí zaměstnanců, ale také výrazně sníží celkové náklady provozu.

Loxone šetří vaše finance

Loxone dokáže díky sofistikovanému systému nepřetržitě monitorovat dění v kancelářských prostorách a aktivně se podílet na změnách vnitřního klimatu. Takto automatizovaný prostor dosahuje značných úspor energie. Celkové náklady na provoz společnosti snižuje stínící technika, optimalizované vytápění a automatická kontrola klimatizace.

Vybavení do kanceláře vs. příjemný design

Kanceláře je třeba vybavit pohodlným nábytkem, kvalitním osvětlením a v neposlední řadě zvolit nenásilnou formu střídmé elegance. Kombinací těchto činitelů maximalizujete předpoklady ke zvýšení profitu a zasadíte se o nejkratší cestu k udržitelnému úspěchu firmy.

Zařizujeme kancelář

Nejdůležitějším vybavením je kvalitní židle, stůl a osvětlení. Ergonomický model poskytne odpovídající podporu páteře a chrání zdraví zaměstnanců. Navíc budou schopni podávat skvělé výkony i po několikahodinovém sezení. U stolu nezapomeňte na dostatečnou pracovní plochu a produktivitu podpořte bílým studeným světlem s nastavitelnou intenzitou jasu.

Co stojí za úspěchem společnosti

  1. Příjemné automatizované pracovní prostředí
  2. Moderní technologie
  3. Spokojení zaměstnanci

Publikováno: 20. 03. 2020

Kategorie: Kancelář

Autor: Alena Švandová