Leadership a studium MBA vás připraví na úspěšnou kariéru

Prestižní profesní program MBA Leadership prohlubuje znalosti stávajícího i budoucího manažera. Naučíte se prakticky využít získané dovednosti v praxi.

Program MBA Leadership

Program MBA Leadership jde daleko za hranici prosté vedení lidí. Při dosažení určité úrovně kompetencí a osvojení či prohloubení dalších znalostí se z manažera a obchodníka stává úspěšný business leader a skvělý vizionář. Hlavním cílem programu MBA Leadership je připravit všechny posluchače na další osobnostní, profesionální a kariérní rozvoj.

Leadership od A do Z

Při studiu se naučíte, že leadership se vyvíjí z analytického a strategického managementu. Špičkový leader může stavět své velké vize jen na skvělých manažerských a komunikačních základech a schopnostech. Jako vizionář musí umět v lidech probudit nadšení a vášeň, ale současně musí umět jako vynikající leader zcela racionálně řídit a své firemní vize musí umět vysvětlit a obhájit.

Nechte se nadchnout leadershipem

Studijní program MBA Leadership je vhodný pro podnikatele, členy středního i vyššího managementu, CEO a všechny, co se chtějí stát skutečnými leadery svých podniků či firem, v nichž pracují, nebo chtějí v budoucnu pracovat na těch nejvyšších řídících postech a exekutivních pozicích. Získejte potřebné schopnosti pro vedoucí pozice, zdokonalte si metody řešení konfliktu, zlepšete organizační a reprezentační dovednosti, manažerskou obratnost, týmové vedení i koučink.

MBA program

Studenti programu MBA Leadership si osvojují koučovací styl vedení lidí včetně jeho nástrojů, technik a postupů zahrnující efektivní předávání informací a metody vyjednávání. Pozornost je věnována jejich výhodám i omezením. Naučíte se vzbuzovat motivaci u pracovních týmů i jednotlivců a rozvíjet jejich potenciál.

Hlavní i volitelné předměty

Mezi hlavní předměty studia MBA programu Leadership na Cardiff Academy patří: Koučink, jeho nástroje, techniky a postupy, Motivace pracovníků, rozvoj jejich potenciálu, Metody vyjednávání, jejich výhody a omezení a Konflikt management. Volitelné předměty zahrnují kategorie hard skills, soft skills a právní. Úspěšní absolventi získají globálně vyhledávaný titul MBA psaný za jménem a velký náskok před ostatními.

Publikováno: 01. 05. 2023 / Aktualizováno: 12. 03. 2024

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Petr Havelka