Hledáte ideální hotel pro teambuildingovou firemní akci? Tady si to užijete!

Důležitost správně naladěného kolektivu ve firmě je předpokladem pro kvalitně odváděnou práci. Dnes to už ví každý dobrý manažer. Také proto se staly tolik oblíbené různé teambuildingové akce, které pořádá většina moderních firem. Důležité je také vybrat správné prostředí pro takovou akci. Nemusí to být přitom nutně pouze teambuilding, ale třeba obyčejný firemní večírek, který pomůže navodit v týmu uvolněnou atmosféru, a vaši kolegové se mohou navzájem lépe poznat mimo pracovní prostředí.

Firemní večírky a další akce

Příjemné prostředí pro firemní večírky, teambuildingové akce a další společenské události, nabízí prostředí Českého krasu. Hotel Karlštejn nabídne veškeré zázemí, a kromě toho dlouholeté zkušenosti s pořádáním společenských akcí a firemních večírků. Naplánovat si zde můžete libovolnou akci, využívat lze třeba:

- Party stan pro až 120 osob

- BBQ stan s ohništěm


Může vám také zahrát DJ, zkrátka cokoliv si domluvíte. Využít určitě lze také příjemné prostředí se saunou nebo vířivkou, k dispozici je fitness centrum. V tomto hotelu tak můžete čas strávit i pouhou relaxací nebo sportem. Nechte se hýčkat ve stylových prostorách hotelu, který je zasazen do malebné krajiny.

Zázemí pro teambuilding

Hotel má dlouholeté zkušenosti s pořádáním různých společenských akcí, večírků a firemních akcí. Personál hotelu vám tak bude vždy nápomocen a pomůže vám s přípravou akce podle vašich představ. Kromě komfortního ubytování s vlastním parkovištěm, můžete v tomto hotelu využít také speciální nafukovací atrakci – bourací kladivo, využitelnou právě pro účely teambuildingu.


Pokud budeme hrát na trochu serióznější notu, potom jsou tady samozřejmě k dispozici také různé konferenční prostory, které lze využít, jak potřebujete. K dispozici jsou jak vnitřní, tak venkovní prostory. Například sál Petrarca nabídne ideální možnost pro školení, prezentace nebo semináře.

Publikováno: 30. 04. 2023

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Anna Vlková